Sizler Her Zaman Kaliteli Hizmeti Hak Ediyorsunuz

admin 20 Mart 2013 0

Kombileriniz arızalandığı zaman yapılması gereken bazı işlemler vardır bunları yaptığınız halde eğer hala kombiniz çalışmamışsa o zaman yapmanız gereken tek şey  kombi teknik servisi aramaktır.  Kombinizin marka ve modeline göre yetkili olan servis sizlerin problemlerinizde yardımcı olmak için ellerinden gelen tüm imkânları sunup sizleri rahat ettirmek isteyeceklerdir. Öncelikle dikkat etmeniz gereken gaz ve elektrik akışının sağlıklı olarak geldiğinden emin olmalısınız, sigorta atmış, gaz vanası kapalı, su basınç seviyesi düşmüş olabilir.

Eğer kombinizde çok büyük bir arıza söz konusu değilse yapılması gereken tamirin müşterinin yanında ve açıklayıcı olarak yapılmasının hem size daha bir kolaylık sağlaması aşısından hemde müşteri açısından gönül rahatlığı sağlayacağını söylemek isteriz. Bu gibi durumlarda kombinizin sizden alınıp tamir için atölyeye götürülmesi gerekliliği yoktur. Arızalı olan parçanın kombinin içinden çıkarıldığı zaman müşteriye birebir açıklama yaparak değişmesi gerektiğinin anlatılması gerekir. Bu konuda sizlerin yetkili olan kombi teknik servisi için duyduğunuz güven çok önemlidir. Teknik servis ekipleri donanımlıkları bakımından ileri teknoloji ile ve uzman eğitimli kadrosu ile sizlerin her an yanı başınızda hizmet vermektedirler. Yılların getirdiği tecrübeler birikimi ve sundukları hizmet anlayışı ile sizlere verecekleri kaliteli, hızlı ekonomik ve dürüst piyasa ahlakı sayesinde siz müşterilerinin her zaman güvenlerini kazanacaklardır. Bunun devam edebilmesi için başarıyı elden bırakmadan ve yeniliklere açık olarak her gün daha ilerici görüşlerle hizmetlerinin devamını sağlayacaklardır. İnsanların yanlış yapmış olduğu seçimlerden ağızlarının yanmasından dolayı çoğu zaman teknik ve tamir servislerine kolay güven duyamamaktadırlar.

Bu zamanlar artık geride kaldı ilerleyen teknolojinin sayesinde bakış açıları bile değişerek farklı bir çizgi üzerinden hem ekipmanlarını hem de uzman tekniker ve teknisyen ekip kadrolarını günümüz şartlarına göre yenileyerek kombi teknik servisi olarak sizlere duydukları saygıyı ve neleri hak ettiğinizi göstermişlerdir. Siz sayın müşterileri için daima hizmetin en iyisine layık olduğunu düşünen servis bunu sunduğu kaliteli hizmet politikası ile göstermiştir. Sizler bize ihtiyaç duyduğunuz anda en kısa zaman içinde yardımınıza koşarız.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »