Modern Bir Sistem Kombi

admin 19 Mart 2013 0

Kombi , doğal gazdan LPG yakıtına dönüşebilen konutun hem ısıtma hem de sıcak su kullanımı ihtiyacını karşılamak için herhangi bir şofben gibi ilave araçlara ihtiyaç duymayan modern bir ısıtma sistemidir.

Bu modern ısıtma sistemi tek katlı evler, dubleks konutlar, lokantalar, konutlar ve dükkanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir sistemdir. Duvara asılarak monte edilerek bulunduğu mekanda oldukça küçük bir yer kaplayan bu tür ısıtma sistemleri sessiz bir şekilde çalışması nedeni ile ülkemizde pek çok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcıya bağımsız bir ısınma ihtiyacı karşılayan bu sistemler ısıtma sisteminin gerçekleşmesi için kullanılan pompa ve genleşme takı gibi zorunlu araçları ile birlikte verilen paket bir sistemdir. Kombiler taze hava alış-atık gaz çıkış, ateşleme sistemine göre, sıcak su eşanjörü bulunup bulunmamasına göre, yakıt cinsine göre, çalışma ortamına göre ve Nox emisyon oranına göre çeşitlendirilmekte ve ürünü satın almak isteyenler bu tercihlerden birini seçerek kombi ürününü temin etmektedir. Bu ısıtma sistemini satın almak için öncelikle ürün hakkında yeterli bir bilgi sahibi olmak gerekmektedir. İhtiyacınıza en uygun ürün satın almak için yetkili bir personel ile görüşebilir ve ürününüzü rahatça satın alabilirsiniz. Isıtma sisteminde kullanılacak doğalgazın miktarını uygulamak tüketicinin elindedir. Hava şartlarına bağlı olarak istediğiniz şekilde ayarlanabilen bu sistemler harcadığınız kadar ödeme işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bu ısıtma sistemleri sessiz bir çalışma prensibine sahip olduğu için ev içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu modern ısıtma sisteminin parçaları genellikle galvanizli çelik, DKP saç, bakır, alüminyum ve plastik malzemelerden üretilmektedir. Kombi ilk kullanıldığı yıllarda sadece konut tiplerinde kullanılıyordu. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bu sistemlerin daha büyük kapasiteli modelleri üretilerek daha büyük alanlarda çalışma imkanı sağlanmaktadır.

Sitemiz kombi satımı ve bakımı konusunda İGDAŞ tarafından yetkilendirilmiş personeli ile kaliteli bir işçilik ve montaj imkanını sizlere sunmaktadır. Sitemizden alacağınız tüm ısıtma sistemleri ürünlerin garanti sertifikası mevcuttur. Kampanyalarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmak için müşteri destek servisini arayabilirsiniz.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »