Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

admin 18 Mart 2013 0

Firmamız olarak sizlere vereceğimiz kombi tavsiyelerinden biri kombi satın almadan önce cihazı satan firmalardan ürün hakkında detaylı bir bilgi almanızdır.

Satın alacağınız ürünün TSE, CE ve ISO 9002 standartlarına sahip olup olmadıklarını araştırmanız gerekmektedir. Satış sonrası verilen hizmetler bir kombi satın alma işlemi için en önemli kurallardan biridir. Satın alacağınız ürünlerin garanti şartlarını öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır. Sizlere vereceğimiz kombi tavsiyelerinden biride kombi markasını satın almadan önce diğer markalar ile kıyaslayarak hangisinin daha fazla yakıt tasarrufu gerçekleştirdiğini öğreniniz. Ürünü satın almadan önce çalışır vaziyette iken incelemeniz kombi hakkında detaylı bir bilgi sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kombi almaya karar vermişseniz kombi satıcı firmasına başvurarak dairenize ücretsiz keşif hizmetini yaptırınız. Böylece hangi kombi modelinin dairenizde kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Kombiyi satın aldıktan sonra cihazınızın eğitimli personel tarafından montaj işleminin gerçekleştirilmesine özen gösteriniz. Kombi satın alındıktan sonra kombinin ana firmasının belirlediği prosedürlerin tam olarak gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol ediniz. Kombi almaya karar verdiğiniz öncelikli olarak yapmanız gereken şey alacağınız kombinin evinizin neresine konulacağıdır. Evinizin detaylı planını firma bayisine göstererek doğru bir kombi tercihi yapabilirsiniz. Evinizin metrekare ölçümü yapıldıktan sonra satın almak istediğiniz cihazın nereye bağlanacağını izah etmeniz gerekmektedir. Doğru bir şekilde seçilmeyen kombi modelleri tüketicilerin başını ağrıtabilmektedir. En çok yapılan kombi seçimi yanlışlarından biri evine hermetik kombi yapısı uygun iken yanlışlıkla bacalı kombi satın alınmasıdır. Bu yanlış tercihte pek kullanıcının kombi kullanımı için zaman kaybetmesine neden olmaktadır.Kombi cihazının büyük olması iyi bir performans göstereceği anlamına gelmemektedir. Daha iyi bir çalışma performansı göstereceğini düşünerek gereksiz kombi masraflarınıza girmemeniz gerekmektedir.

Firmamız son olarak vereceği kombi tavsiyelerinden biride kombi seçimini sizin değil alanında uzman personelin seçmesidir. Uzman kişiler eviniz için en uygun kombi modelini sunarak en iyi ısı performansından yararlanmanızı sağlamaktadır. Verilen fiyat önerilerinden yola çıkarak en bütçenize en uygun kombi tercihini yapabilirsiniz. İsterseniz firma personelinin önerdiği markayı satın alırsınız, isterseniz istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetler hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »