Kombi Kart Tamir İşini Uzmana Bırakın

admin 14 Mart 2013 0

Kombi cihazlarının içerisinde bulunan ana kartlar voltajların yüksek gelmesinden veya kartın kullanım ömrünü doldurmuş olmasından dolayı kombi kartı bozulabilmektedir. Kombi kart tamiri evde yapılması mümkün olmayan bir işlemdir. Peki kombi kart tamiri nasıl yapılır?

Kombi kart tamiri alanında uzman elektronik mühendisler tarafından incelenip sorunun kaynağı bulunarak arızalı parça değiştirilmekte veya yeni bir kart bölmesi takılarak işlem gerçekleştirilmektedir. Kart tamiri mümkün olmayan arızalara entegre arıza adı verilmektedir. Bu arıza türlerinde bozulan kartın yerine yeni kart takılmaktadır. Kombi kart arızalarının oluşma nedenlerinden biride yanlış kombi montaj işleminin uygulanmasıdır. Kombi montaj kurallarına uygun yapılmayan işlemler kombinin arızalanmasına neden olmaktadır. Kombi montaj işleminde kombiye gelen elektrik hattının elektrik dağılım ünitesinden gelmesi gerekmektedir. Dağılım ünitesinden kombiye ait bir bağlantının olması zorunludur. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve elektrikli fırın gibi yüksek elektrik akımı ile çalışan cihazların elektrik bağlantı prizlerinden kombiye elektrik hattı çekilmesi kombi kartlarının bozulmasına neden olabilmektedir. Evinizde çok sık voltaj düşmesi veya yükselmesi oluyorsa kombi kartınıza zarar gelmemesi için kombinize özel regülatör taktırabilirsiniz. Firmamız Kombi kartlarınızın tamirini oldukça uygun bir fiyata gerçekleştirmektedir. Kombi türünü ne olursa olsun tüm kombi modellerinin ana kart tamirini kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaya devam ediyoruz. Kart tamiri işlemlerimizde kartınızı garanti kapsamına alıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamıza kargo yolu ile gönderebilir ve kombi kartı problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Gönderdiğiniz kartların tamir işlemini gerçekleştirdikten sonra detaylı bir test işleminden geçirilmektedir. Bu işlemi başarı ile gerçekleştiren kombi kartlarınız kargo sistemi ile tekrar sizlere ulaştırılmaktadır.

Teknik servisimiz 7/24 profesyonel ekibimiz ile çevrimiçi destek sağlayarak kaliteli bir hizmet gerçekleştirmektedir. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamıza ulaşmak için sitemizde bulunan destek hattımızı arayabilirsiniz. Teknik servis hizmetimiz garanti kapsamı içerisinde gerçekleşmektedir. İster kredi kartı isterseniz diğer ödeme seçeneklerimiz ile istediğiniz şekilde kombi kart tamiri ücretini ödeyebilirsiniz. Kombi hakkında gerçekleştirdiğimiz diğer hizmetler hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »