Kombi Arıza Problemleri İçin Bizi Arayın

admin 12 Mart 2013 0

Ülkemizin elliden fazla ilinde konforlu ısıtma sistemi olan kombi kullanılmaktadır. Kombi kullanımına bağlı olarak kombilerde arızalarda meydana gelmekte ve pek çok kişi kombi problemlerini çözmek için güvenilir firmalara başvurmaktadır. Kombi arızalarının TSE sertifikası bulunmayan firmalar tarafından giderilme işlemi kombi cihazlarına ciddi zarar vermek ve geri dönüşü olmayan problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Peki, kombi tamiri nasıl yapılır?

Kombi tamiri standartları tam olarak yerine getiren ve sertifikası olan firmalar tarafından yapılmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde çalışan kombilerde arıza problemleri oluşabilmektedir. Yıllık bakımı yapılmayan kombiler her ne kadar sorunsuz çalışıyor gibi gözükse de bir süre sonra kombide bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Firmamız sahip olduğu sertifika ve uzman personeli ile kombi arızanız hangi boyutta olursa olsun hızlı bir şekilde kombi arızalarınızı giderebilmektedir. Sahip olduğumuz teknik donanımlar sayesinde kombinizin arızasına etkili bir müdahale yapıyoruz. Kombi arızalarına genellikle kombi içerisinde biriken tozlar neden olmaktadır. Yıllık bakımı yapılmayan kombilerin içinde bulunan sistemler bir süre sonra tam verimle çalışamamakta ve içersinde sistemin yavaş yavaş deforme olmasına sebep olmaktadır. Kombi alımı sonrası yapılan yanlış tesisat işlemleri de kombi arızalarında neden olabilmektedir. Kombi arızaları hem verimliliği düşürmekte hem de ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Kombi cihazında oluşan gaz kaçığı problemi bulunduğu ortamdaki kişileri zehirleme ihtimali oldukça yüksek boyuttadır. Bu tür problemleri oluşmaması için erken bir müdahale gerçekleşmesi gerekmektedir.

Damla Doğalgaz olarak yıllardır sağladığımız kaliteli hizmetlerimizin verdiği tecrübe ile her geçen gün daha yenilikçi çözümler sunarak kombi problemlerinizi tamamen ortadan kaldırmaya devam ediyoruz. Kombi arızalarını yerinde inceleyerek sizleri bilgilendiriyor ve çözüm önerileri sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz kombi tamiri işlemi tamamen bütçenize uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizde kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikamız ile kombi problemlerinizi firmamız ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunduğu üstün hizmet ve ayrıcalıklarından yararlanmak için sitemizde bulunan destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Genel destek hattımız 7/24 çevrimiçi hizmetini sunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında dilek, istek ve şikayetlerinizi bizlere ulaştırabilir ve hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »