Kombinizi Güvence Altına Alın

admin 14 Mart 2013 0

Kombinizin verimliliğini arttırmak  ve eskiyen parçalarınızı değiştirmek için kombinize bakım hizmet yaptırmanız gereklidir. Her yıl periyodik olarak yapılan kombi bakımları cihazınızın performansını ve ömrünü olumlu yönde etkilemektedir. Kombi bakımı ile cihazınızda oluşan arızalar önceden belirlenerek cihazınızın performansı arttırılmaktadır. Bakım işlemi yaptırılmayan kombiler çalışma sırasında daha fazla yakıt harcamaya ve yüksek faturalara maruz kalmanıza neden olmaktadır.

Kombi bakım hizmetinde cihaz konusunda uzman olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler sonucunda cihazda tamiri mümkün olmayan büyük arızalara sebep olabilmektedir. Özellikle deneyimsiz kişiler tarafından yapılan kombi bakımlarında görülen en büyük problemlerden biri gaz sızıntısı probleminin oluşmasıdır. Bu problemde kombinin bulunduğu ortamda bulunan kişilerin sağlıklarını ciddi bir risk altına atmaktadır. Bu yüzden kombi bakımınızı konusunda uzman ve deneyimli kişiler yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımın başlamadan önce cihazların temizlenmesi, güç besleme ve gaz vanalarının kapatılması zorunludur. Firmamız tarafından tüm kombi markalarının bakımı sertifikalı personelimizle yapılmaktadır. Sağladığımız kombi bakımı hizmetlerimiz sayesinde her geçen müşteri portföyümüzü arttırmaya devam ediyoruz. Peki kombi bakımını nasıl yapıyoruz? Öncelikle kombinin iç yüzeyinde bulunan ısı transfer ekipmanlarının temizlenmesidir.Bu bölgede oluşabilecek kir ve toz oluşumu kombinin verimini düşürmekte ve fazla yakıt tüketimi oluşturmaktadır. Bu işlemden başka kombinin elektronik devrelerinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir, kombinin sensörleri ve baca fanının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir, kombinin pompası kontrol edilir. Tesisat suyunun temizlenmesi firmamız tarafından değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Kirlenmiş bir tesisat suyu ısı yalıtımını tam olarak gerçekleştiremediğinden kombide fazla yakıt tüketimine neden olabilmektedir. Tesisat suyu değiştirildikten sonra oluşan hava oluşumu alınmaktadır. Kombinin su devir daim hattında bulunan pislik tutucu sökülüp temizlenmelidir. Kombide bulunan pislik tutucu çalışma özelliğini yerine getiremiyorsa yenisi ile değiştirilmektedir.

Demirdöküm, Vaillant, Baymak, Ariston, Viesmann ve Buderus gibi markaların tüm modellerine firmamız tarafından servis ve bakım hizmeti sağlamaktadır. Firmamız 2013 yılındakombi bakımında kampanya uygulamasını başlatmıştır. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde kombi bakım ücreti 50tl‘den sahip olabilirsiniz. Sizde firmamızı tercih ederek kombi bakımında fırsatı kaçırmayın, konforlu bir yaşamın kapısını aralayın.

 

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »