Kombi Bakımınızı Yaptırdınız mı? Kombi Bakım Merkezimizi Arayın

admin 21 Mart 2013 0

Kombi Bakımınızı Yaptırdınız mı? Kombi Bakım Merkezimizi Arayın

Kombilerden kış aylarında verim almak ve yüksek performans elde etmek için mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Kombilerinize her yıl yaptırdığınız bakım cihazınızın ömrünü uzatır, kabarık faturaları engeller ve sizi arıza çıkarma gibi sürprizlerden koruyan çok önemli bir işlemdir. Kombinize yaptırdığınız bakımla cihazınızın verimi artar ve böylelikle doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar.

Aynı zamanda kombilerinize yaptırdığınız bakımla olası arızalarda zehirlenmelere karşı tedbirde almış olursunuz.

Ayrıca yıllık olarak kombinizin temizliği yaptırarak cihazınızda oluşabilecek çeşitli arızaları önceden tespit edilmesine ve olası problemlerin engellenmesine de yardımcı olur. Kombilerinizin bakımını yılda bir kez yaptırmanızıı tavsiye edilir. Kışa girmeden, havalar soğumadan, sonbahar başlangıcında eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi bakımını yaptıracağınız servislerin yetki belgesi olması ve sertifikalı personeli olan uzman teknik servisleri tercih edin. Ucuza yaptırmak için yetki belgesi olmayan sertifikası olmayan firmaları tercih ettiğinizde size daha büyük masraflar olarak döneceğini unutmayın. Her hangi bir arıza durumu ile karşılaştığınızda kendiniz müdahale etmeden hemen bizi arayın.

 

kombi-bakimi-servisi

Kombi Bakım Servisi

Damla Doğalgaz olarak kombilerinizin sertifikalı personelimizle bakımını yapmaya talibiz. ECA, Demirdöküm, Vaillant, Baymak, Ariston, Viesmann, Buderus ve diğer markalaın bakımlarını sertifikalı personelimizle uygun fiyattan yapmaktayız.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »