Demirdöküm Kombinizi Koruyun

admin 13 Mart 2013 0

Kombi bakımı her cihaz sahibinin yapabileceği  bir iş değildir. Kombi bakımının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için bakım konusunda deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kombi bakımının yanlış yapılması ile birçok hayati tehlike ortaya çıkabilmektedir. Kombi verimini arttırmak için her yıl bakım yaptırılması gereklidir. Kombi bakımını mutlaka yetkili servislere yaptırınız. Kombi bakım ihtiyacınız olduğunda teknik servis elemanları evinize gelerek kombinizin bakımını yapar ve eskiyen parçaların değişmesi gerekiyor ise size bilgi vermektedir. Peki, Demirdöküm kombinizi nasıl korumalısınız?

Demirdöküm kombi bakımında ilk olarak cihazın içindeki tozlar temizlenmektedir. Daha sonra, sıcak su akışı kontrol, edilir, fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir, brulör sökülüp yıkanır, meme gözeneklerindeki temizlenir, genleşme tankındaki hava oranı ölçülür ve gaz basılır, prop gözleri temizlenir, ateşleme elektrotları zımparalanır, NTC termostat değerleri ölçülür ve düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostat değiştirilir, gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır ve sıcak su akışı kontrol edilir. Cihaz bakımı bittikten sonra kombi doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Cihazın bakım kontrolünün mutlaka müşterinin gözü önünde yapılması gerekmektedir. Demirdöküm kombinizi yetkili servislere veya güvenilir firmalara emanet etmeniz gerekmektedir. Firmamız yılların verdiği kalite ile Demirdöküm kombi ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Yaptığımız kaliteli hizmetler sayesinde sahip olduğumuz güvenilir marka gücümüzle yaşam alanlarınızın daha güvenilir ve konforlu bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Farklı bir hizmet vermek yerine geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübemizi alanında uzman personelimiz ile birleştirerek başarılarımızı daha da arttırmaya ve bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Yaptığı kaliteli ürünler ile dünyada saygın bir marka olan Demirdöküm kombi ürünlerini uygun ödeme seçenekleri ile sitemizden temin edebilirsiniz.

Firmamız kombi satışının yanında kombi montaj ve Demirdöküm kombi bakımı işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Sizde satın alığınız kombi ürünlerinin sağlık bir şekilde montaj ve bakımını yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Yaptığımız kaliteli hizmetlerden dolayı her geçen gün müşteri portföyümüzü daha da geliştirerek ihtiyacınız olan sağlıklı hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »