Su Kaçağı Tespit İşleri

admin 24 Mayıs 2013 0

Su Kaçağı Tespit İşleri

Su kaçakları eski tesisatların veya kalitesiz yapılmış olan tesisatlarda büyük problem oluşturmaktadır. Duvar içerisinde veya fayans altındaki kaçaklar hem ev sahibinin hemde komşuların çok büyük sorunudur.

 

Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera İle Daha Kolay

Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera İle Daha Kolay

 

Su kaçaklarının tespiti eskiden çok zordu ve kaçak tespit fiyatları oldukça pahalıydı. Neredeyse tesisatın geçtiği duvarın veya fayansların komple kırılması gerekiyordu. Gelişen teknoloji ile artık eski yöntemler yerine daha geliş sistemlerle kaçakların direk çıkış noktası tespit edilmekte ve sadece kaçak noktası kırılarak daha hızlı ve az hasarlı olarak giderilmektedir. Damla Doğalgaz olarak biz en son sistem termal kamera ile su kaçağı tespitini en kısa sürede gerçekleştirerek ve evinize en az hasarla tamiratını yapmaktayız. Kaçak tespiti için aldığımız son teknoloji termal kamera ile artık kaçak sorununuzu çok daha hızlı ve kolay olarak gidermekteyiz. Evinizdeki kaçakların tespiti ve su tesisatınızın tamiratı için bize ulaşabilirsiniz. Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe,Kadıköy su kaçağı tespit merkezimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul içi ve Kocaeli Gebze ilçesi içerisine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Su kaçaklarınızın tamiratı ve bilgi almak için TIKLAYIN.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »