Bina Ana Kolon Doğalgaz Çelik Boru Tesisatı

admin 16 Mart 2013 0

Bina Ana Kolon Doğalgaz Çelik Boru Tesisatı 

Damla Doğalgaz sokağınıza doğalgaz döşendikten sonra Ana Kolon Doğalgaz Çelik Tesisatını İGDAŞ’ın bina önüne/duvarına koyduğu servis kutusundan başlayarak, bina içerisinde daire girişlerinde bulunacak olan Doğalgaz Saatlerine kadar projeye ve şartnameye uygun olarak, sistemli ve estetik bir şekilde yetkili ve işinde uzman kaynakçılarımız/ustalarımız tarafından titizlikle yapmaktadır.

Bina Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı

Bina Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı

Doğalgazın Binaya Alınması İçin; İGDAŞ Bina Abonelik İşlemlerinin binayı yapan müteahhitçe veya bina sahibince yapılması gerekmektedir. İGDAŞ bina aboneliği sonrası Damla Doğalgaz olarak biz Ana Kolon Tesisatı Projesini yetkili mühendislerimizce çizerek İGDAŞ’ın kontrol ve onayına sunmaktayız. Projeniz yaklaşık 2-3 gün içerisinde onaylanmakta ve onaylandıktan sonra yetkili ve işinde uzman kaynakçılarımız/ustalarımız tarafından projeye uygun olarak Bina Ana Kolon Doğalgaz Çelik Boru Tesisatı uygulamasını yapmaktayız

Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı Yapılırken; Ana Kolon Tesisatı için TSE onaylı ve Sertifikalı Çelik Çekme borular kullanmaktayız. Kaynaklı Birleştirmelerde TSE Onaylı ve Sertifikalı Kaynak Elektrotları Kullanmaktayız. Ana Kolon tesisatı yapımında çelik borunun katlar arası geçişini sağlamak için beton tabya eskiden murçlarla ve balyozlarla kırılmakta idi ve birçok firma halen bu şekilde işlem yapmaktadır. Ama Damla Doğalgaz olarak biz teknolojik gelişmeleri takip etmekte müşterilerimizin çıkarlarını korumak ve daha kaliteli hizmet sunmak için eski sistem yerine Karot Makinası ile sadece istenilen çapta delikler açarak kat aralarından çelik boruları geçirmekteyiz. Ana Kolon Çelik Tesisatını bina içerisinde bulunan elektrik, su, telefon vb. gibi hatlardan tehlike arz etmeyecek güvenli mesafede yapmaktayız.

Doğalgaz Kolon Tesisatı

Doğalgaz Kolon Tesisatı

Ana Kolon DoğalGaz Tesisatı Sigortası; Damla Doğalgaz olarak biz tarafımızca yapılan tüm Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı işlemlerini Axa Oyak Sigorta Şirketine Sigortalattırmaktayız.

Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı Sonrası; Damla Doğalgaz Olarak biz Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı sonrası İGDAŞ mühendislerince işlemlerimizi kontrol ettirmekte ve onaylatarak gazınızın açılmasını sağlamaktayız.

Bina Güvenliği İçin; Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı içerisinde binanızın ve insanların güvenliği için her türlü tedbir alınmakta ve ilgili elektronik v mekanik cihazlarla sürekli kontrol edilmektedir. Bu cihazlar Bina Girişinde Bulunan Elektronik/Mekanik Doğalgaz Deprem Vanası, Bina İçerisinde her türlü doğalgaz sızıntısını algılayacak biçimde tasarlanan Elektronik Doğalgaz Alarm Cihazı ‘dır. Bu cihazlar Bina Ana Kolon Doğalgaz Çelik Boru Tesisatı yapılırken binanıza Damla Doğalgaz tarafından monte edilmektedir.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »