Neden Hermetik Kombi

admin 15 Mart 2013 0

Hermetik kombiler sağlığı tasarruflu çalışma yapıları ve ucuz fiyatları ile Türkiye’nin en çok tutulan kombi modellerinden biri olmaktadır. Bacalı kombi modellerine göre daha güvenilir olan bu kombi türleri her geçen gün satışlarını arttırmaya devam etmektedir.

Hermetik kombilerin özelliklerinden birisi bacalı sistemde olmayan fan sistemi yapısına sahip olmasıdır. İçerisinde bulundurduğu fan sayesinde kombinin yanma işlemini gerçekleştirmek için gerekli olan havayı bulunduğu ortamdan elde etmek yerine dışarıdan sağlamakta, yanma işlemi gerçekleştikten sonra oluşan atık gazı aynı yol ile tekrar geri yollamaktadır. Hermetik kombilerin özelliklerinden bir tanesi de dışarıya açılan her ortamda rahatlıkla montaj edilebilmeleridir. Sadece banyo, yatak odası ve tuvaletlerde kullanılmayan bu kombi türü konutlarda en çok kullanılan kombi türü olmaya devam etmektedir. Bacalı kombi içerisinde oluşan ısı fazlalığını dışarıya vererek belirli bir ısı kaybına yol açabilmektedir. Hermetik kombiler ise içerisinde oluşan fazla ısıyı bulunduğu ortama aktararak ısı kaybını minimum seviyede tutabilmektedir. Oldukça tasarruflu olan bu kombi türü fiyatı ile de rakiplerini geride bırakmaktadır. Yoğuşmalı kombi türüne oranla oldukça ucuz olan bu kombi türü baca kombi tipinin kullanılmadığı her alanda rahatça kullanılabilmektedir. Bu yazımızda sizlere Hermetik kombilerin özelliklerinden bahsettik. Boyutuna rağmen gösterdiği üstün performans sayesinde oldukça popüler bir kombi tipi olan hermetik kombi pek çok ailenin en büyük ısı kaynağı olmaya devam etmektedir. Evinizde kaliteli bir ısı performansı göstermesi için en uygun hermetik kombi tipi markasını seçmeniz gerekmektedir.

Firmamız ile iletişime geçerek size en uygun hermetik kombi tipini öğrenebilir ve ürünü çok uygun ödeme koşulları ile satın alabilir ve ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Sitemizde sattığımız ürünlerimiz 10 yıl garanti kapsamına alınmaktadır. Alanında uzman personelimiz ile güvenilir bir montaj işlemi uygulayarak kombinizde oluşan ısı kaybı ve gaz kaçağı riskleri en aza indirilmektedir. Sizde bu müthiş fırsatlardan yararlanmak için sitemiz ile iletişime geçebilir ve bütçenize en uygun kombi türünü satın alabilirsiniz. Kombi fiyatları hakkında yapılan kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilir yada müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »