Damla Doğalgaz

admin 21 Mart 2013 0

Damla Doğalgaz 2005 yılında Hasan Aktaş’ın önderliğinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Doğalgaz sektöründe kombi satış – servis – tamir, doğalgaz tesisatı kurulumu, kalorifer tesisatı kurulumu, proje ve taahhüt işleri, su tesisatı, atık su tesisatı, vitrifiye satış servis montaj hizmetleri ve çeşitli müteahhitlik işlerine devam etmektedir. 2005 yılından beridir yüzlerce müşterisinin memnuniyeti ile işlerini tamamlamış ve müşterilerinden tam not almıştır. Firmamız müşterilerinin öneri ve tavsiyeleri ile yeni müşteriler edinmiş ve bu günlere gelmiştir.

Damla Mühendislik

Damla Doğalgaz, Doğalgaz tesisatı konusunda en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Damla Doğalgaz İşçilik kalitesi ve sağlam ürünleri ile 2005 yılından beridir siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Doğalgaz 2000’li yılların başından beridir her evde ısınmak ve sıcak su ihtiyacı için kullanılmaktadır. Çünkü doğalgaz hem ekonomik hem de pratik bir sistemidir. Bu pratik sistemi sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için evinize doğalgaz tesisatı döşenmekte ama doğalgaz tesisatı kuruluşu zor ve işinin ehli tecrübeli elleri gerektiren bir tesisattır. İşte bu doğalgaz tesisatının kuruluşunu İGDAŞ tarafından yetkilendirilmiş olan personelimiz sayesinde en kısa sürede en kaliteli işlik ve montaj imkanı ile sizlere sağlıyoruz.

Doğalgaz tesisatında dikkatsizce yapılan küçük bir hata ileride can veya mal kaybına yol açabilir. Bu sebeple evlerinizde ve işyerinizde yaptıracağınız doğalgaz tesisatı, doğalgaz projesi, ana kolon tesisatı, daire içi kalorifer tesisatı ve diğer tesisat işlerinizi sektörde yıllardır bulunan ve diğer müşterileri tarafından tavsiye edilen firmalara yaptırınız.

Yorumunuzu/Sorunuzu Yazabilirsiniz »